index ro accutane side effects

Driežažmogis


Vėl ir vėl iš Amerikos ir kitų pasaulio vietų ateina pranešimai apie taip vadinamo sniego žmogaus pasirodymą. Kaip manoma, tai į žmogų panaši būtybė – didelė, gauruota, su raudonomis žibančiomis akimis. Tačiau 1988 metais Pietų Karolinos valstijos gyventojai pranešė apie kitą sniego žmogaus rūšį: didžiulį driežažmogį, kurio ūgis buvo daugiau kaip du metrai, o kūnas padengtas žaliais žvynais. Liudininkų parodymais, šis sniego žmogus, skirtingai nei kiti, turėjo tik po tris pirštus ant kojų, rankos pas jį buvo kaip pas beždžionę, taip pat su trimis pirštais ir su 10 cm ilgio nagais. Tai tikriausiai itin reta rūšis, kadangi sniego žmonės su trimis rankų pirštais yra žinomi, tačiau su tripirštėmis kojomis dar nebuvo sutikti.

Pirmasis driežažmogis sutiko šešiolikmetis Krisas Devisas. Liepos 29 dieną jis važiavo savo mašina namo ir apie antrą valandą dienos sustojo prie Skeip Oro, pelkėtos vietovės netoliese Bišopsvilio, kad pakeistų padangą. Dėdamas domkratą į bagažinę, jis atsisuko ir pamatė, kaip kažkas bėga prie jo atviru lauku. Jis staigiai šoko į savo “Tojotą Seliką”, bet kai norėjo užtrenkti dureles, pabaisa pribėgo ir ėmė traukti dureles į save. Paskui būtybė užšoko ant mašinos stogo, palikdama ant jo įbrėžimus, kurie paskui tapo užpuolimo įrodymais.

Smarkiai išgąsdintas Devisas papasakojo apie savo nuotykį tik tėvams ir artimiausiems draugams. Tačiau kalbėti su policija jam vis tiek teko, mat, kai tokie pat dantų ir nagų pėdsakai buvo aptikti dar ant vienos mašinos, kaimynai pasiuntė policininkus pas berniuką.

Devisas buvo ne vienintelis, sutikęs sniego žmogų. Netrukus vietinis šerifas bvuo tiesiog užverstas panašiais pranešimais. Paaugliai Rodnis Rolfas ir Šeinas Stoksas su savo draugėmis važiavo automobiliu pro pelkę ir tiesiai prieš mašiną išbėgo driežažmogis. Kelio statybininkas Džordžas Holomanas tvirtino, kad sniego žmogus užpuolė jį, kai jis sėmė vandenį iš šulinio.

Tiriant paskutinius atvejus, federalinės policijos tarnautojas Maikas Hodžas ir šerifo padėjėjas Veinas Etkinsonas iš Li apygardos rado pelkių apylinkėse tris suglamžytas dėžutes nuo gėrimų – kiekviena po 150 litrų. Jaunų medžių kamienai buvo aplaužyti 2,5 metro aukštyje. Šalimais, ant tvirto raudonojo molio Hodžas aptiko gigantiškus kojų pėdsakus – 35 x 40 cm dydžio. Jie ėjo tais pėdsakais kokius keturis šimtus metrų, o kai sugrįžo, pamatė prie savo mašinos naujus šviežius pėdsakus. Biologai nežino, kas per gyvūnas gali palikti tokias pėdas.

Tags: ,

Nėra komentarų.

Palikite komentarą

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification