free viagra sample pack uk

Pamoka


Kartą kokone atsirado nedidukė anga, atsitiktinai ėjęs pro šalį žmogus ilgas valandas stovėjo ir stebėjo, kaip per šią mažutę angą bando prasisprausti plaštakė. Praėjo jau daug laiko, drugelis jau tarsi ir nustojo stengtis, o anga tebeliko tokia pat maža. Atrodė, kad drugelis padarė viską, ką sugebėjo, kad padaryti daugiau jam nebeliko jėgų.

Tada žmogus nutarė padėti, paėmė peilį ir perpjovė kokoną. Drugelis tuojau pat išlindo. Bet jo kūnelis buvo silpnas, jo sparneliai buvo permatomi, jis negalėjo judėti.

Žmogus toliau stebėjo, manydamas, kad štai štai sparneliai atsitaisys, sutvirtės ir pakels drugelį į orą. Tačiau to taip ir nesulaukė. Likusią savo gyvenimo dalį drugelis šliaužiojo žeme savo liguistu kūneliu, sunkiai tempdamas paskui save taip ir nesutvirtėjusius sparnelius. Jis taip ir neišmoko skristi.

O juk viskas dėl to, kad žmogus nesuprato, kad pastangos, kurias dėjo drugelis, kad ištrūktų iš kokono, yra jam reikalingos tam, kad skystis iš kūno pereitų į sparnus, kad jis galiausiai galėtų skristi. Juk būtent pastangos mums reikalingos gyvenime. Jeigu mums būtų leista gyventi be sunkumų, mes būtume nepilnaverčiai. Mes nebūtume tokie stiprūs, kokie esame. Ir niekad neišmoktume skristi.

Aš prašiau jėgų… O gyvenimas davė man sunkumų, kad padarytų mane stiprų.
Aš prašiau išminties… O gyvenimas davė man problemų, kad jas išspręsčiau.
Aš prašiau turtų… O gyvenimas davė man protą ir rankas, kad galėčiau dirbti.
Aš prašiau išmokyti mane skristi… O gyvenimas davė man kliūtis, kad aš jas įveikčiau.
Aš prašiau meilės… O gyvenimas davė man žmones, kuriems aš galėjau padėti jų varguose.
Aš prašiau gerovės… O gyvenimas davė man galimybes ir šansus.

Aš nieko negavau iš to, ko prašiau. Bet aš gavau viską, kas man buvo reikalinga.

Nėra komentarų.

Palikite komentarą

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification