as

Psichokinetikė iš Kolambuso


Nuo 1984 metų kovo 3 dienos Rešų šeimos namuose ėmė dėtis keisti dalykai. Dėl nesuprantamų priežasčių užsidegdavo ir gesdavo šviesa. Elektros prietaisai imdavo veikti savaime. Iš televizoriaus, nors jis ir buvo išjungtas, sklido keisti šiugždesiai. Liejosi vanduo duše, kai vonioje nieko nebūdavo. Tačiau visi šie keisti reiškiniai turėjo vieną bendrumą: visada kur nors netoliese būdavo keturiolikmetė Tina Reš, nors pati ji nieko ir nedarė.

Vėlesnėmis savaitėmis Tina su pavydėtinu reguliarumu priversdavo žvakes šokti, o liustras – siūbuoti. Greitai visi kaimynai sužinojo apie šį fenomeną, visi giminaičiai ir šeimos draugai matė, kaip namuose skraido daiktai. Nedaug prireikė laiko, kad ir reporteriai užgriūtų ant ir taip jau viso to nukamuotos Rešų šeimos. Dvi religinės grupės bandė netgi išvaryti piktą dvasią.

Galiausiasi vienas video įrašas tapo didelio ginčo priežastimi. Kai sulėtintai paleido juostą, kur buvo įrašyta, kaip šalia Tinos savaime juda lempa, kai kurie pamatė, kad Tina laiko lempos laidą rankoje. Ekstrasensorinių reiškinių tyrinėtojai įtarė apgaulę. Tačiau kiti, pavyzdžiui, Fredas Šenonas, forografas iš “Kolambus dispač”, nelaikė įvykių falsifikacija. Šenonas taip pat nerimavo dėl mergaitės saugumo ir pranešė apie tai, kaip kartą kušetė atsiskyrė nuo sienos beveik per pusę metros ir “užpuolė” Tiną, sėdėjusią krėsle. Jam teko stebėti, kaip mažiausiai septynis kartus telefonas skrajojo po kambarį, stipriai užgaudamas Tiną, taip, kad ji net surikdavo.

Vildamiesi išspręsti problemą ir padaryti galą ginčams, Tinos tėvai sutiko leisti ištirti dukterį laboratorijoje netoli Čepel Hilo miesto, Šiaurės Karolinoje. Atliekant seriją eksperimentų, Tina buvo paprašyta, be viso kito, pakeisti savo dvasinių jėgų pagalba gigantiškos jūrų sraigės nervinių impulsų dažnį. Kaip liudija neurologas Stivas Baumanas, testas buvo sėkmingas. Paprastai sraigės kas vieną-dvi sekundes siunčia signalą, o testo metu mokslininkas ištisas 23 sekundes negalėjo sugauti signalo, kadangi tuo metu sraigę kontroliavo Tina.

Skeptikai, suprantama, nebuvo patenkinti laboratorijos mokslininkų išvadomis ir kalbėjo, kad Tinos psichokinetiniai gabumai bus patvirtinti tik tada, jei testus galima bus pakartoti ir gauti analogiškus rezultatus.

Tags: ,

Nėra komentarų.

Palikite komentarą

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification