viagra coupon printable

RAKTAS IŠ “TITANIKO”


Mažytis raktelis, atrakinantis spintelę, kur buvo saugomi žiūronai, galbūt galėjo išgelbėti “Titaniką” ir 1522 žuvusiųjų gyvybes, jeigu ne lemtinga tūlo Deivido Bleiro klaida.
-
Raktininką Bleirą išbraukė iš “nepaskandinamo” lainerio komandos sąrašų vos prieš kelias dienas iki lemtingo reiso, bet jis užmiršo perduoti jį pakeitusiam darbuotojui raktą nuo spintelės su binokliais. Būtent todėl budėję lainerio apžvalgos aikštelėse matrosai turėjo pasikliauti vien savo akimis. Jie pastebėjo ledkalnį pernelyg vėlai. Vienas ekipažo narys, budėjęs tą naktį vachtoje, vėliau pasakė, kad jeigu jie būtų turėję binoklius, tai būtų pamatę ledinį kalną gerokai anksčiau, netgi esant visiškai tamsai ir “Titanikas” būtų spėjęs pakeisti kursą.
-
Prieš šiuos įvykius Deividas gavo medalį už iškritusio per bortą draugo išgelbėjimą. Atviruke, pasiųstame prieš kelias dienas iki gigantiško lainerio išplaukimą, jis parašė: “Bijau, man teko palikti postą, kad atlaisvinčiau vietą aukštesnio rango karininkui iš “Olimpiko”… Tai nuostabus laivas. Aš labai nusivylęs, kad negalėsiu jame būti pirmosios jo kelionės metu”.
-
Savo žioplumą Deividas suvokė pernelyg vėlai. Jis ilgai saugojo tą raktą kaip prisiminimą apie tragišką įvykį. Rugsėjo 22 raktas ir atvirukas bus parduoti aukcione Viltšyre.

Nėra komentarų.

Palikite komentarą

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification