20 mg levitra

TELEGONIJA


Šiuo metu daugumas šeimų, pačios to nežinodamos, auklėja ne savo vaikus. Ir tam yra svarių įrodymų.
.
Moksliniame pasaulyje yra terminas “telegonija” medicinoje tai vadinama “pirmojo patino reiškiniu”. Apie telegonijos reiškinį stengiamasi kalbėti kiek galima mažiau. Kas gi tai per dalykas?
.
Maždaug prieš 150 metų Anglijoje lordas Martonas nusprendė išvesti stipriausių ir ištvermingiausių arklių veislę. Tam jis sukryžmino veislinę anglišką kumelę su zebru. Tačiau palikuonių neatsirado dėl genetiško nesuderinamumo tarp šių dviejų rūšių. O po kurio laiko tą pačią grynakrauję anglišką kumelę sukryžmino su grynakrauju anglišku žirgu. Rezultatas – kumelė atsivedė kumeliuką, tačiau su ryškiai pasireiškusiais zebro požymiais. Lordas Martonas pavadino šį reiškinį telegonija.
.
Savo veikloje gyvūnų veisėjai praktiškai susiduria su šiuo reiškiniu pakankamai dažnai. Pvz., bet kuris šunų veisimo klubas brokuoja anksčiau buvusią kilmingiausią kalytę, jeigu ji turėjo ryšį su nekilmingu sargiuku. Tokia kalytė jau niekad nebeturės kilmingų šuniukų, netgi suporavus ją su pačiais kilmingiausiais šunimis.
.
Balandžių veisėjai iškart užmuša netgi pačią brangiausią ir gryniausio kraujo balandę, jeigu ją “pamaigė” nekilmingas balandis. Praktika rodo: ji jau niekad neturės grynakraujų paukščiukų.
.
Įvairių šalių mokslininkai atliko daugybę tyrimų, kurie liudija, kad šis reiškinys tinka ir žmonėms. Yra žinoma atvejų, kai baltieji sutuoktiniai susilaukė tamsiaodžių vaikų. Buvo nutikimų, kai į pasaulį ateidavo juodaodis mažylis, ir taip nutikdavo tik dėl to, kad gimdyvės senelė arba motina turėjo ryšį su juodaodžiu vyru. Tokio reiškinio priežastimi visada tampa ikisantuokiniai merginos arba tiesioginių jos protėvių ryšiai, jeigu jų pirmaisiais vyrais būdavo juodaodžiai vyrai. Tačiau šie faktai akivaizdūs ir iškart pastebimi. O kiek jų nepastebėtų? Išeina, kad jų daugybė. Juk šiandien ikisantuokiniai ryšiai yra savaime suprantami. O jeigu taip, tai negalima kaltinti moters, jeigu ji išteka nebe nekalta. Ją tokia padarė mūsų visuomenė, siaubinga sekso propaganda ir visagalė sekso industrija.

Nėra komentarų.

Palikite komentarą

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification