asd

Žuvų septynmetis


77-84 metai. Dvyliktasis septynmetis. ŽUVŲ metai. Vienatvė, apsivalymas, išėjimas. Neptūno globa.

Žmogus pasiekia savo paskutinįjį, dvyliktąjį septynmetį. Jis pasijunta vienišas, laisvas nuo visų ryšių žemėje, jis dar kartą mėgina analizuoti savo gyvenimą, peržiūri jį, daro išvadas. O tada – arba patiria vidinę ramybę, kuri jam duoda jėgų be baimės žiūrėti į natūralų išėjimą, arba jam pasidaro labai sunku…

“Sutinki savo mirtį ir išeini už baimės ribų. Susitikę su mirtimi ir susipažinę su dvasios skrydžiu mes atrandame savo transcendentinį, NEMIRTINGĄJĮ AŠ. Tada baimė netenka prasmės, mes išlipame išjos ir mirtis nepretenduoja į mus. Todėl mes galime pretenduoti į viską. Mus už viską labiausiai baugina ir gąsdina susitikimas su Nežinomybe “. (A. Villodo)

Yra ir trečias kelias – gyventi iki 120 metų. Mokslininkai sako, kad tokiam laikotarpiui yra pasiruošusi dirbti kiekvieno žmogaus širdis. Jeigu ji protingo žmogaus kūne! Manoma, kad labai labai ilgai šiame pasaulyje dievai laiko tuos žmones, kurie be galo išmintingi, kad pamokytų kitus ir jiems padėtų, ir tuos, kurie padarė didelius nusikaltimus, kad už nuodėmes kankintųsi prisiminimais dar šiame gyvenime.

Dvyliktoji Zodiako fazė – ŽUVŲ ženklas – yra viso ciklo išdava. Tai APSIVALYMO fazė. Dabar nusipurtoma visu, kas sena, kas neatitinka naujo laiko reikalavimų. Tuo pačiu kaupiamos jėgos ir ruošiamasi naujam ciklui. Šioje stadijoje vyksta labai gilūs vidaus procesai. Išorinė forma nebeatitinka to, kas taip intensyviai vyksta viduje. Vėl susidaro dvilypė situacija – fonuos ir turinio neatitikimas. Individas gali pasinerti į save. Iš išorės jis gali būti nepaprastai pasyvus arba be saiko aktyvus. Dvi priešinga kryptimi plaukiančios žuvys kaip tik parodo šio ženklo poliariškumą ir dvilypumą.

Juo ir baigiasi vienas ciklas. Su Avino ženklu prasidės naujas. Naujas impulsas yra pirmojo ciklo rezultatas, apvalytas nuo nereikšmingų dalykų ir balasto.

“Aš tikiu”, – kartoja Žuvys. Jų talismanas – ryšulėlis. Į jį sudėta po truputį iš kiekvieno Zodiako ženklo, iš kiekvieno septynmečio. Žuvys – tai išėjimas iš ciklo. Kur nueisime apsivalę? Yra du keliai: evoliucija arba involiucija.

Tags:

Nėra komentarų.

Palikite komentarą

Kyplex Cloud Security Seal - Click for Verification